R30Y-1000
Jonard ToolsJonard Tools
R30Y-1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30Y-1000
Kaihanga / Waitohu: Jonard Tools
Whakaahuatanga hua WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 1000'
Ngā Rauemi: 1.R30Y-1000.pdf2.R30Y-1000.pdf3.R30Y-1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30Y-1000
Tau Wae R30Y-1000 Kaihanga Jonard Tools
He Rahinga Kei te wātea 1253 pcs Pepa Raraunga 1.R30Y-1000.pdf2.R30Y-1000.pdf3.R30Y-1000.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa -
Ratonga UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Ētahi Ingoa K629
R30Y-1000-ND
Tae Mahi 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1000' (304.80m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Yellow Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.019" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Wire Wrap 30 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 1000' (304.80m)
Whakaaho Pae Silver Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Taimana Whakahaere 0.010" (0.25mm)