R30BLK-0100
Jonard ToolsJonard Tools
R30BLK-0100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R30BLK-0100
Kaihanga / Waitohu: Jonard Tools
Whakaahuatanga hua WIRE WW 30AWG PVDF BLACK 100'
Ngā Rauemi: 1.R30BLK-0100.pdf2.R30BLK-0100.pdf3.R30BLK-0100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R30BLK-0100
Tau Wae R30BLK-0100 Kaihanga Jonard Tools
He Rahinga Kei te wātea 7465 pcs Pepa Raraunga 1.R30BLK-0100.pdf2.R30BLK-0100.pdf3.R30BLK-0100.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa -
Ratonga UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Ētahi Ingoa K394
R30BLK0100
Tae Mahi 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 100' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Black Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.004" (0.09mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.019" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Wire Wrap 30 AWG Black Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
Whakaaho Pae Silver Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Taimana Whakahaere 0.010" (0.25mm)