2500LP14A0400T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2500LP14A0400T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0603
Ngā Rauemi: 2500LP14A0400T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2500LP14A0400T
Tau Wae 2500LP14A0400T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5558 pcs Pepa Raraunga 2500LP14A0400T.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 0.55dB Teitei (Max) 0.028" (0.70mm)
Rautanga 2.5GHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 400MHz