2500AT52M3555E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2500AT52M3555E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2500AT52M3555E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.5GHZ/3.6GHZ CHIP SLD
Ngā Rauemi: 2500AT52M3555E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2500AT52M3555E
Tau Wae 2500AT52M3555E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 4584 pcs Pepa Raraunga 2500AT52M3555E.pdf
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -8.5dB, -9.5dB
Mana - Max 5W Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 712-1013-1 Tuhinga o mua 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.037" (0.95mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe 2.3GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.9GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz Rangahau Rōpū Wide Band
Tautanga (Poari / Pae) 2.5GHz, 3.6GHz, 5.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5GHz, 3.6GHz, 5.5GHz WiMax™ Chip RF Antenna 2.3GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.9GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz 2dBi Solder Surface Mount Nga tono WiMax™