2450FB39C100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450FB39C100E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450FB39C100E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 1008
Ngā Rauemi: 2450FB39C100E.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450FB39C100E
Tau Wae 2450FB39C100E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 4227 pcs Pepa Raraunga 2450FB39C100E.pdf
Raupapa 2450 Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric) Ētahi Ingoa 2450FB39C100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100 Ohm 1008 (2520 Metric)