2450FB39B100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450FB39B100E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450FB39B100E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 1008
Ngā Rauemi: 2450FB39B100E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450FB39B100E
Tau Wae 2450FB39B100E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 251082 pcs Pepa Raraunga 2450FB39B100E.pdf
Raupapa 2450 Hoki Hoki (Min) 9.5dB
Rawehanga Putanga 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric) Ētahi Ingoa 2450FB39B100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 2.0dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100 Ohm 1008 (2520 Metric)