2450BP39F100AE
Hua Hua
Tau Wae: 2450BP39F100AE
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua BAND PASS FILTER 2.45GHZ SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BP39F100AE
Tau Wae 2450BP39F100AE Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga BAND PASS FILTER 2.45GHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5695 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 2.4dB Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Band Pass
Tuhinga o mua 100MHz