2450BP39D100CE
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP39D100CE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450BP39D100CE
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Ngā Rauemi: 2450BP39D100CE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BP39D100CE
Tau Wae 2450BP39D100CE Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER BANDPASS 2.4GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240950 pcs Pepa Raraunga 2450BP39D100CE.pdf
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad Ētahi Ingoa 2450BP39D100C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 1.2dB Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Band Pass
Tuhinga o mua 100MHz