2450BP14F0100T
Hua Hua
Tau Wae: 2450BP14F0100T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF FILTER BANDPASS 2.45GHZ 0603
Ngā Rauemi: 2450BP14F0100T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BP14F0100T
Tau Wae 2450BP14F0100T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF FILTER BANDPASS 2.45GHZ 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243773 pcs Pepa Raraunga 2450BP14F0100T.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 2450BP14F0100T-ND
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 2.8dB Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Band Pass
Tuhinga o mua 100MHz