2450BP07B0100T
Hua Hua
Tau Wae: 2450BP07B0100T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF FILTER BANDPASS 2.45GHZ 0402
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450BP07B0100T
Tau Wae 2450BP07B0100T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF FILTER BANDPASS 2.45GHZ 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4384 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 3.8dB Teitei (Max) 0.017" (0.43mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Band Pass
Tuhinga o mua 100MHz