S16B-PH-K-S
JSTJST
S16B-PH-K-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S16B-PH-K-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PH SIDE 16POS 2MM
Ngā Rauemi: S16B-PH-K-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S16B-PH-K-S
Tau Wae S16B-PH-K-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PH SIDE 16POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga S16B-PH-K-S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1207
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.189" (4.80mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm)