S16B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S16B-PASK-2(LF)(SN) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S16B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR PA 16POS SIDE 2MM TIN
Ngā Rauemi: S16B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S16B-PASK-2(LF)(SN)
Tau Wae S16B-PASK-2(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR PA 16POS SIDE 2MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78173 pcs Pepa Raraunga S16B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1861
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.256" (6.50mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -