S13B-PH-K-S
JSTJST
S13B-PH-K-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S13B-PH-K-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PH SIDE 13POS 2MM
Ngā Rauemi: S13B-PH-K-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S13B-PH-K-S
Tau Wae S13B-PH-K-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PH SIDE 13POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5980 pcs Pepa Raraunga S13B-PH-K-S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1217
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.189" (4.80mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 13 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S13B-PASK-2
S13B-PASK-2
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN
I roto i te taonga: 5633 pcs
Tikiake: S13B-PASK-2.pdf
RFQ
S13B-ZESK-2D(T)(LF)(SN)
S13B-ZESK-2D(T)(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 1.5MM T/H R/A
I roto i te taonga: 69018 pcs
Tikiake: S13B-ZESK-2D(T)(LF)(SN).pdf
RFQ
S13B-PH-K-S(LF)(SN)
S13B-PH-K-S(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 13POS 2MM
Tikiake: S13B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S13B-ZR
S13B-ZR
Whakaahuatanga: CONN HEADER ZH SIDE 13POS 1.5MM
Tikiake: S13B-ZR.pdf
S13B
S13B
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT
Tikiake: S13B.pdf
S138-1
S138-1
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER TAPER RELIEVED SUPERFLSH
Tikiake: S138-1.pdf
S13B-XH-A(LF)(SN)
S13B-XH-A(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER XH SIDE 13POS 2.5MM
Tikiake: S13B-XH-A(LF)(SN).pdf
S13B-PH-SM3-TB
S13B-PH-SM3-TB
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 13POS 2MM SMD
Tikiake: S13B-PH-SM3-TB.pdf
S13B-EH(LF)(SN)
S13B-EH(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 13POS 2.5MM
Tikiake: S13B-EH(LF)(SN).pdf
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Tikiake: S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S13B-PASK-2(LF)(SN)
S13B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga: JST Sales America Inc.
Tikiake: S13B-PASK-2(LF)(SN).pdf
S13B-EH
S13B-EH
Tikiake: S13B-EH.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel