S13B-PASK-2(LF)(SN)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
S13B-PASK-2(LF)(SN) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S13B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN
Ngā Rauemi: S13B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S13B-PASK-2(LF)(SN)
Tau Wae S13B-PASK-2(LF)(SN) Kaihanga JST Sales America Inc.
Whakaahuatanga CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102707 pcs Pepa Raraunga S13B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Patohia nga huanga -
Whakamutunga Kinked Pin, Solder Kāhua Board to Cable/Wire
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.079" (2.00mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa PA
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded - 4 Wall RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga 250V
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.134" (3.40mm) Ētahi Ingoa 455-1858
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 13 Tau o Hoapā -
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga S13B-PASK-2(LF)(SN)
Length - Pouaka (Tae) 7mm, 8.4mm Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahua nui 13 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin Whakaahuatanga CONN HEADR PA 13POS SIDE 2MM TIN
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā Locking Ramp
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.126" (3.20mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.256" (6.50mm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Natural
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S13B-EH
S13B-EH
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 13POS 2.5MM
I roto i te taonga: 6012 pcs
Tikiake: S13B-EH.pdf
RFQ
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 13POS 2MM SMD
I roto i te taonga: 87069 pcs
Tikiake: S13B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
S13B
S13B
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT