S12B-PH-K-S
JSTJST
S12B-PH-K-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S12B-PH-K-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PH SIDE 12POS 2MM
Ngā Rauemi: S12B-PH-K-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S12B-PH-K-S
Tau Wae S12B-PH-K-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PH SIDE 12POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga S12B-PH-K-S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1218
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.189" (4.80mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S12B-PASK-2
S12B-PASK-2
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
I roto i te taonga: 5497 pcs
Tikiake: S12B-PASK-2.pdf
RFQ
S12B-PHDSS(LF)(SN)
S12B-PHDSS(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD SIDE 12POS 2MM
I roto i te taonga: 251285 pcs
Tikiake: S12B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B
S12B
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 5.23MM PNL MNT
Tikiake: S12B.pdf
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 12POS 2MM SMD
Tikiake: S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S12B-PHDSS
S12B-PHDSS
Tikiake: S12B-PHDSS.pdf
S12B-EH(LF)(SN)
S12B-EH(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 12POS 2.5MM
Tikiake: S12B-EH(LF)(SN).pdf
S12B-EH
S12B-EH
Tikiake: S12B-EH.pdf
S12B-PUDSS-1(LF)(SN)
S12B-PUDSS-1(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HDR SIDE ENTRY 12 POS 2MM
Tikiake: S12B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 12POS 2MM