S12B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S12B-PASK-2(LF)(SN) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S12B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
Ngā Rauemi: S12B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S12B-PASK-2(LF)(SN)
Tau Wae S12B-PASK-2(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115020 pcs Pepa Raraunga S12B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1857
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.256" (6.50mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S12B-EH(LF)(SN)
S12B-EH(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 12POS 2.5MM
I roto i te taonga: 240313 pcs
Tikiake: S12B-EH(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B-PHDSS(LF)(SN)
S12B-PHDSS(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD SIDE 12POS 2MM
I roto i te taonga: 251285 pcs
Tikiake: S12B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
S12B-PHDSS
S12B-PHDSS
Tikiake: S12B-PHDSS.pdf
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 12POS 2MM SMD
Tikiake: S12B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S12B
S12B
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 12A DO4
Tikiake: S12B.pdf
S12B-EH
S12B-EH
Tikiake: S12B-EH.pdf
S12B-PH-SM3-TB
S12B-PH-SM3-TB
Tikiake: S12B-PH-SM3-TB.pdf
S12B-PASK-2
S12B-PASK-2
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
Tikiake: S12B-PASK-2.pdf
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
S12B-PH-K-S(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 12POS 2MM
Tikiake: S12B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S12B-PH-K-S
S12B-PH-K-S
Tikiake: S12B-PH-K-S.pdf
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 5.23MM PNL MNT
Tikiake: S12B.pdf
S12B-PADSS-1(LF)(SN)
S12B-PADSS-1(LF)(SN)
Whakaahuatanga: PAD HEADER (SIDE)
Tikiake: S12B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel