S10B-PASK-2(LF)(SN)
JSTJST
S10B-PASK-2(LF)(SN) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S10B-PASK-2(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN
Ngā Rauemi: S10B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S10B-PASK-2(LF)(SN)
Tau Wae S10B-PASK-2(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121335 pcs Pepa Raraunga S10B-PASK-2(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1855
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.256" (6.50mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S10B-EH
S10B-EH
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 10POS 2.5MM
I roto i te taonga: 5804 pcs
Tikiake: S10B-EH.pdf
RFQ
S10B-PASK-2
S10B-PASK-2
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN
I roto i te taonga: 4889 pcs
Tikiake: S10B-PASK-2.pdf
RFQ
S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 10POS 2MM SMD
Tikiake: S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
S10B-PH-K-S
S10B-PH-K-S
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH SIDE 10POS 2MM