S10B-PADSS-1
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S10B-PADSS-1
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Ngā Rauemi: S10B-PADSS-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S10B-PADSS-1
Tau Wae S10B-PADSS-1 Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5631 pcs Pepa Raraunga S10B-PADSS-1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PAD Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.413" (10.49mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S10B-PH-SM3-TB
S10B-PH-SM3-TB
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADR PH SIDE 10POS 2MM SMD
I roto i te taonga: 4763 pcs
Tikiake: S10B-PH-SM3-TB.pdf
RFQ
S10B-PADSS-1(LF)(SN)
S10B-PADSS-1(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER 10POS 2MM TIN
I roto i te taonga: 221751 pcs
Tikiake: S10B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
S10B-PASK-2
S10B-PASK-2
Whakaahuatanga: CONN HEADR PA 10POS SIDE 2MM TIN
Tikiake: S10B-PASK-2.pdf
S10B-PASK-2(LF)(SN)
S10B-PASK-2(LF)(SN)
Tikiake: S10B-PASK-2(LF)(SN).pdf
S10B-EH(LF)(SN)
S10B-EH(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH SIDE 10POS 2.5MM