NSHR-15V-S
JSTJST
NSHR-15V-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NSHR-15V-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HOUSING 15 POS 1.0MM
Ngā Rauemi: NSHR-15V-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NSHR-15V-S
Tau Wae NSHR-15V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT HOUSING 15 POS 1.0MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277605 pcs Pepa Raraunga NSHR-15V-S.pdf
Raupapa NSH Mokowā Haupae -
Pana 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-2793
NSHR15VS
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 15 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Momo Hoapā Female Socket