NSHR-10V-S
JSTJST
NSHR-10V-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NSHR-10V-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HOUSING 10 POS 1.0MM
Ngā Rauemi: NSHR-10V-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NSHR-10V-S
Tau Wae NSHR-10V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT HOUSING 10 POS 1.0MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 553090 pcs Pepa Raraunga NSHR-10V-S.pdf
Raupapa NSH Mokowā Haupae -
Pana 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-2784
NSHR10VS
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Momo Hoapā Female Socket