GVHRSF-11V-S
JSTJST
GVHRSF-11V-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GVHRSF-11V-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HOUSING GVH 11POS
Ngā Rauemi: GVHRSF-11V-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GVHRSF-11V-S
Tau Wae GVHRSF-11V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HOUSING GVH 11POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 525986 pcs Pepa Raraunga GVHRSF-11V-S.pdf
Raupapa GVH Mokowā Haupae -
Pana 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-2620
GVHRSF11VS
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 11 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm) Momo Hoapā Female Socket