GVHRSF-10V-S
JSTJST
GVHRSF-10V-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GVHRSF-10V-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HOUSING GVH 10POS
Ngā Rauemi: GVHRSF-10V-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GVHRSF-10V-S
Tau Wae GVHRSF-10V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HOUSING GVH 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 718612 pcs Pepa Raraunga GVHRSF-10V-S.pdf
Raupapa GVH Mokowā Haupae -
Pana 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 455-2619
GVHRSF10VS
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm) Momo Hoapā Female Socket