A12KR12DS28W152B
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A12KR12DS28W152B
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER 12DS-8E - 12KR-8M-P 6"
Ngā Rauemi: A12KR12DS28W152B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A12KR12DS28W152B
Tau Wae A12KR12DS28W152B Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER 12DS-8E - 12KR-8M-P 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84014 pcs Pepa Raraunga A12KR12DS28W152B.pdf
Whakamahi - Te whakangungu -
Raupapa - Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.079" (2.00mm) Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 12 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")