A12KR12DA28W305B
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A12KR12DA28W305B
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER 12DA-8M - 12KR-8M-P 12"
Ngā Rauemi: A12KR12DA28W305B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A12KR12DA28W305B
Tau Wae A12KR12DA28W305B Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER 12DA-8M - 12KR-8M-P 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66299 pcs Pepa Raraunga A12KR12DA28W305B.pdf
Whakamahi - Te whakangungu -
Raupapa - Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.079" (2.00mm) Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 12 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 1.00' (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 1.00' (304.80mm)