30PS-JMCS-G-1B-TF
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30PS-JMCS-G-1B-TF
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN PLUG JMC 30POS GOLD
Ngā Rauemi: 30PS-JMCS-G-1B-TF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30PS-JMCS-G-1B-TF
Tau Wae 30PS-JMCS-G-1B-TF Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN PLUG JMC 30POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5279 pcs Pepa Raraunga 30PS-JMCS-G-1B-TF.pdf
Raupapa JMC Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa Q4577835A
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.170" (4.33mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30PS-JMDSS-G-1-TF
30PS-JMDSS-G-1-TF
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN PLUG JMD 30POS SIDE GOLD
I roto i te taonga: 4525 pcs
Tikiake: 30PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
RFQ
30PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
30PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
Kaihanga: JST
I roto i te taonga: 97798 pcs
Tikiake: 30PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
30PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
30PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN 30POS PLUG W/BOSSES