30P4.0-JMCS-G-TF(N)
JSTJST
30P4.0-JMCS-G-TF(N) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30P4.0-JMCS-G-TF(N)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS 4MM STACK HGHT
Ngā Rauemi: 30P4.0-JMCS-G-TF(N).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30P4.0-JMCS-G-TF(N)
Tau Wae 30P4.0-JMCS-G-TF(N) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS 4MM STACK HGHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72367 pcs Pepa Raraunga 30P4.0-JMCS-G-TF(N).pdf
Raupapa JMC Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa 455-2866DKR
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold