WP7A-S016VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP7A-S016VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP7A-S016VA1-R8000.pdf2.WP7A-S016VA1-R8000.pdf3.WP7A-S016VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP7A-S016VA1-R8000
Tau Wae WP7A-S016VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Raupapa WP7 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-3044-2
WP7A-S016VA1-R8000-ND
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)