WP7A-S016VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S016VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP7A-S016VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP7A-S016VA1-R500.pdf2.WP7A-S016VA1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP7A-S016VA1-R500
Tau Wae WP7A-S016VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69932 pcs Pepa Raraunga 1.WP7A-S016VA1-R500.pdf2.WP7A-S016VA1-R500.pdf
Raupapa WP7 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2801-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)