WP6C-S024VA1-R6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP6C-S024VA1-R6000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
Ngā Rauemi: WP6C-S024VA1-R6000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP6C-S024VA1-R6000
Tau Wae WP6C-S024VA1-R6000 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67390 pcs Pepa Raraunga WP6C-S024VA1-R6000.pdf
Raupapa WP6C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24
Te maha o nga Kaihautū 0.016" (0.40mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga WP6C-S024VA1-R6000 Length - Pouaka (Tae) 0.8mm
Teitei i runga i te Poari 0.031" (0.80mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahua nui 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Center Strip Contacts
Taara Taea 3.9µin (0.10µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WP6C-S030VA1-R6000
WP6C-S030VA1-R6000
Kaihanga: JAE Electronics
Whakaahuatanga: CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD
I roto i te taonga: 90299 pcs
Tikiake: WP6C-S030VA1-R6000.pdf
RFQ
WP6C-S030VA1-R500
WP6C-S030VA1-R500
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.