WP6C-P030VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP6C-P030VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP6C-P030VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG 0.4MM SHLD 30POS DL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP6C-P030VA1-R500.pdf2.WP6C-P030VA1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP6C-P030VA1-R500
Tau Wae WP6C-P030VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLG 0.4MM SHLD 30POS DL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56160 pcs Pepa Raraunga 1.WP6C-P030VA1-R500.pdf2.WP6C-P030VA1-R500.pdf
Raupapa WP6C Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2831-2
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.8mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.025" (0.63mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Ngā Hua e hāngai ana
WP6C-P024VA1-R6000
WP6C-P024VA1-R6000
Kaihanga: JAE Electronics
Whakaahuatanga: CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD