WP3-S020VAE-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP3-S020VAE-R300
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 0.4MM 20POS TEST SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP3-S020VAE-R300
Tau Wae WP3-S020VAE-R300 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RECEPT 0.4MM 20POS TEST SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5889 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WP3 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2380-2
AA03-S020VAE-R300
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 1mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Center Strip Contacts
Ngā Hua e hāngai ana
WP3-S024VA1-R500
WP3-S024VA1-R500
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD
I roto i te taonga: 79823 pcs
Tikiake: WP3-S024VA1-R500.pdf
RFQ
WP3-S016VA1-R6000
WP3-S016VA1-R6000
Whakaahuatanga: CONN RCPT 0.4MM 16POS DUAL SMD
I roto i te taonga: 5384 pcs
Tikiake: WP3-S016VA1-R6000.pdf
RFQ
WP3-S020VAE
WP3-S020VAE
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 0.4MM 20POS SMD