WP3-S020VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP3-S020VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP3-S020VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 20POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP3-S020VA1-R500.pdf2.WP3-S020VA1-R500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP3-S020VA1-R500
Tau Wae WP3-S020VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 20POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4614 pcs Pepa Raraunga 1.WP3-S020VA1-R500.pdf2.WP3-S020VA1-R500.pdf
Raupapa WP3 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2646-2
C2777-S020VA1-R500
C2777-WP3-S020VA1-R500
WP3S020VA1R500
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 1mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)