WP21-S040VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP21-S040VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP21-S040VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 40 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Ngā Rauemi: 1.WP21-S040VA1-R8000.pdf2.WP21-S040VA1-R8000.pdf3.WP21-S040VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP21-S040VA1-R8000
Tau Wae WP21-S040VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Raupapa WP21 Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2944-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.6mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.023" (0.59mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Center Strip Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WP232J77V60Q2
WP232J77V60Q2
Kaihanga: Electroswitch
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 4153 pcs
Tikiake:
RFQ
WP227J2Z3G1
WP227J2Z3G1
Kaihanga: Electroswitch
I roto i te taonga: 4879 pcs
Tikiake: WP227J2Z3G1.pdf
RFQ
WP25BK
WP25BK
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 25W 120V