WP21-S010VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP21-S010VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP21-S010VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 10 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Ngā Rauemi: 1.WP21-S010VA1-R8000.pdf2.WP21-S010VA1-R8000.pdf3.WP21-S010VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP21-S010VA1-R8000
Tau Wae WP21-S010VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Raupapa WP21 Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2941-2
WP21-S010VA1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.6mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.023" (0.59mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold