PM1F050VDA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
PM1F050VDA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1F050VDA
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD
Ngā Rauemi: PM1F050VDA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1F050VDA
Tau Wae PM1F050VDA Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4157 pcs Pepa Raraunga PM1F050VDA.pdf
Raupapa PM1 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-1093
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)