PM1F050NSA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
PM1F050NSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1F050NSA
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.8MM 50POS R/A AU PCB
Ngā Rauemi: PM1F050NSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1F050NSA
Tau Wae PM1F050NSA Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.8MM 50POS R/A AU PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5689 pcs Pepa Raraunga PM1F050NSA.pdf
Raupapa PM1 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-1091
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.213" (5.40mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)