JN1HS10PL2
JAE ElectronicsJAE Electronics
JN1HS10PL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JN1HS10PL2
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT INLINE 10POS CRIMP PIN
Ngā Rauemi: 1.JN1HS10PL2.pdf2.JN1HS10PL2.pdf3.JN1HS10PL2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JN1HS10PL2
Tau Wae JN1HS10PL2 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN RCPT INLINE 10POS CRIMP PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8638 pcs Pepa Raraunga 1.JN1HS10PL2.pdf2.JN1HS10PL2.pdf3.JN1HS10PL2.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 22 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Synthetic Resin
Raupapa JN1 RoHS Tūnga Tray
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa 670-1067
Tae Mahi -20°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga JN1HS10PL2
Kua whakaratohia te Taimana Nui S Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga Backshell
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell Whakaahuatanga CONN RCPT INLINE 10POS CRIMP PIN