JN1FS10SLK
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN1FS10SLK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JN1FS10SLK
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Ngā Rauemi: 1.JN1FS10SLK.pdf2.JN1FS10SLK.pdf3.JN1FS10SLK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JN1FS10SLK
Tau Wae JN1FS10SLK Kaihanga JAE Electronics, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4233 pcs Pepa Raraunga 1.JN1FS10SLK.pdf2.JN1FS10SLK.pdf3.JN1FS10SLK.pdf
Raupapa JN1 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 670-2248 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -20°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Twist Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Synthetic Resin Ko te Hononga Nuturu 0.748" (19.00mm)