JL05-6A24-52ASC-F0-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JL05-6A24-52ASC-F0-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 52POS INLINE
Ngā Rauemi: JL05-6A24-52ASC-F0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL05-6A24-52ASC-F0-R
Tau Wae JL05-6A24-52ASC-F0-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 52POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1370 pcs Pepa Raraunga JL05-6A24-52ASC-F0-R.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-52A
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc
Raupapa JL05 Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 52 (51 + PE) Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Synthetic Resin Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.787" (45.40mm) Momo Hoapā Crimp