JL05-6A24-28S-R
Hua Hua
Tau Wae: JL05-6A24-28S-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER
Ngā Rauemi: JL05-6A24-28S-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 925 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL05-6A24-28S-R
Tau Wae JL05-6A24-28S-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 925 pcs Pepa Raraunga JL05-6A24-28S-R.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Zinc Raupapa JL05
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 670-3084
JL05-6A24-28S-R-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 (23 + PE) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Synthetic Resin
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut, Ground Lug
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 1.291" (32.80mm) Rauemi Backshell, Pae -