FI-JZ50C-R6000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-JZ50C-R6000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 50POS
Ngā Rauemi: FI-JZ50C-R6000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-JZ50C-R6000
Tau Wae FI-JZ50C-R6000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG 50POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116565 pcs Pepa Raraunga FI-JZ50C-R6000.pdf
Momo Waea Coaxial Waea Wire 44-46 AWG
Raupapa FI-JZ Mokowā Haupae -
Pana 0.010" (0.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 44-46 AWG Momo Hoapā Male Pin, Coaxial