FI-JW40S-VF16-R100
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-JW40S-VF16-R100
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS
Ngā Rauemi: FI-JW40S-VF16-R100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-JW40S-VF16-R100
Tau Wae FI-JW40S-VF16-R100 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5599 pcs Pepa Raraunga FI-JW40S-VF16-R100.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-JW
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.012" (0.30mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2507-2
FIJW40SVF16R100
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 1.65mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.063" (1.60mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Grounding Pins, Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.012" (0.30mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 0.25A per Contact Momo Hoapā Non-Gendered