DP1R020JQ3
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DP1R020JQ3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP1R020JQ3
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT
Ngā Rauemi: 1.DP1R020JQ3.pdf2.DP1R020JQ3.pdf3.DP1R020JQ3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1R020JQ3
Tau Wae DP1R020JQ3 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62524 pcs Pepa Raraunga 1.DP1R020JQ3.pdf2.DP1R020JQ3.pdf3.DP1R020JQ3.pdf
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga Display Port 1.1a Te whakangungu Unshielded
He Tae / Tiaki Mea Copper Alloy Raupapa DP1
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-2430
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 20 Momo Tae Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Tae Whakatu Flange, Horizontal Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole Whakatauranga onamata 0.5A per Contact