DP1R020JQ1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP1R020JQ1
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT
Ngā Rauemi: 1.DP1R020JQ1.pdf2.DP1R020JQ1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1R020JQ1
Tau Wae DP1R020JQ1 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4453 pcs Pepa Raraunga 1.DP1R020JQ1.pdf2.DP1R020JQ1.pdf
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga Display Port 1.1a Te whakangungu -
He Tae / Tiaki Mea Copper Alloy Raupapa DP1
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-2429
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 20 Momo Tae Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Tae Whakatu Horizontal Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ira Receptacle
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Whakatauranga onamata 0.5A per Contact Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga DisplayPort
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DP1RD20JQ1R400
DP1RD20JQ1R400
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD