X9418YV24Z-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9418YV24Z-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP DUAL 64TAP 2.5K 24-TSSOP
Ngā Rauemi: X9418YV24Z-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9418YV24Z-2.7
Tau Wae X9418YV24Z-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4596 pcs Pepa Raraunga X9418YV24Z-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 2.5k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 2.5k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer