X9418YV24I-2.7T2
Hua Hua
Tau Wae: X9418YV24I-2.7T2
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP DUAL 64-TAP 2.5K 24TSSOP
Ngā Rauemi: X9418YV24I-2.7T2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9418YV24I-2.7T2
Tau Wae X9418YV24I-2.7T2 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4124 pcs Pepa Raraunga X9418YV24I-2.7T2.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 2.5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 2.5k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer