X9250US24IZ-2.7T2
Hua Hua
Tau Wae: X9250US24IZ-2.7T2
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 256TP 50K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9250US24IZ-2.7T2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9250US24IZ-2.7T2
Tau Wae X9250US24IZ-2.7T2 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5913 pcs Pepa Raraunga X9250US24IZ-2.7T2.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer