X9250US24I-2.7T2
Hua Hua
Tau Wae: X9250US24I-2.7T2
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 256-TAP 50K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9250US24I-2.7T2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9250US24I-2.7T2
Tau Wae X9250US24I-2.7T2 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5836 pcs Pepa Raraunga X9250US24I-2.7T2.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer