ISL85005DEMO1Z
IntersilIntersil
ISL85005DEMO1Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL85005DEMO1Z
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua ISL85005 DEMO BRD 1 - 12 LD DFN
Ngā Rauemi: 1.ISL85005DEMO1Z.pdf2.ISL85005DEMO1Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL85005DEMO1Z
Tau Wae ISL85005DEMO1Z Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 2316 pcs Pepa Raraunga 1.ISL85005DEMO1Z.pdf2.ISL85005DEMO1Z.pdf
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 7 V ~ 15 V
Whakamahia IC / Wahanga ISL85005 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito ISL85005 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 5A