ISL85003FRZ-T
IntersilIntersil
ISL85003FRZ-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL85003FRZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN
Ngā Rauemi: ISL85003FRZ-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL85003FRZ-T
Tau Wae ISL85003FRZ-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74012 pcs Pepa Raraunga ISL85003FRZ-T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V Putanga - Whakaputa (Max) 18V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 12-DFN (4x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-VFDFN Exposed Pad
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A 12-VFDFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 3A